Loading...

MİSYONUMUZ

 www.tltoptandenizli.com   kontör servisi tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Müşteri odaklı çalışma sistemimizde mevcut bayilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermek gelişen teknolojinin faydalarından yararlanarak daha etkin bir çalışma sistemi anlayışıyla sorunlarınıza heran çözüm bulmak hedeflerimizin başında gelir.Bu anlamda, siparişleriniz sırasında yaşadığınız sistem kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

VİZYONUMUZ

Yurt genelinde etkin bayi ağımızı siz bayilerimiz sayesinde daha ilerilere götürebilmek sizlere daha etkin bir hizmet vermek ve sektörde öncü bir kuruluş olarak hizmetlerimizi devam ettirmek yeni bireylerimiz ile heran kontör ailesini genişletmek fark yaratan hizmetlerimizle sürekliliği sağlamak amacıyla çalışmalarımıza yön vermekteyiz

 

TANITIM

 www.tltoptandenizli.com bayi satış sistemi tüm gsm operatörlerine parça kontör yüklemek üzere çalışma hayatına başlamıştır. Parça kontör demek; herhangi bir cep telefonuna istediğiniz miktarda kontör yükleme sistemidir.

En düşük 10 tl en yüksek ise 1000 tl yükleyebilirisiniz. Sistemimiz tamamen internet üzerinden günün 24 saati online olarak çalışmaktadır. Sistemde müşterimiz olduğunuz andan itibaren tüm Gsm operatörlerine belirtilen miktarlar doğrultusunda kontör yollayabilirsimiz.

SİSTEM İŞLEYİŞİ

• Bayiler sisteme (Bayi başvuru formunu doldurarak üye olurlar.) Yönetici bayileri kendi ekranında onaylayıp sisteme kabul eder. Bayi kendi kullanıcı adı şifresi ile sisteme giriş yapar. Sistemde tanımlanan operatörlerden yükleme yapmak istediği bir oparatörü seçerek aşağıdaki ekranlara ulaşır ve yüklemek istediği kontör miktarını tıklayarak siparişi gerçekleştirmiş olur.


NASIL BAYİ OLURUM ?

• Bayimiz olmak için üyelik formunu doldurup "Kayıt" Tuşuna basmanız yeterlidir. Bayiliğiniz sistem yöneticilerimiz tarafından incelenip hemen değerlendirilir, ve bayi panelinizden size bildirilir. Bayi olmak için her hangi bir belge talep edilmeyip yanlızca "Bayi Kayıt" formu'muzu doldurmanız yeterlidir